VÝLETY

Doporučujeme návštěvy Starého Města a Uherského Hradiště během celého roku, ale mezi nejvýraznější akce patří: Letní filmová škola (www.lfs.cz) nebo Slovácké slavnosti vína (www.slavnostivinauh.cz).

Každý z Vás, si v našem kraji vybere.

Pro milovníky moravské historie, hradů a zámků:

Nesmíte opomenout hrad Buchlov (www.hrad-buchlov.cz) a zámek v Buchlovicích se stálou prodejní výstavou nádherných fuchsií. (www.zamek-buchlovice.cz).

Doporučujeme návštěvu botanické a sladkovodní expozice v Modré, kde je i podvodní tunel, kde můžete sledovat sladkovodní ryby a současně navštivte i sousedící skanzen. (www.zivavodamodra.cz).

Po cestě z Modré nezapomeňte zastavit na Velehradě a projít si toto poutní město, proslavené hlavně konáním celosvětově známou poutí: Dny lidí dobré vůle (www.velehrad.eu)

Přes cestu je pro děti známé KOVOZOO (www.kovozoo.cz)

Pěkná je rovněž projížďka po Baťově kanálu s možností zapůjčení motorové loďky nebo využijete projížďku při pravidelné platbě na lodi. (www.batacanal.cz).

Blízké lázeňské město Luhačovice Vám jistě nabídne příjemně strávený den (www.luhacovice.cz).

A když bude pršet, tak se nelekejte, navštivte aquapark v Uherské Hradišti, s vnitřními tobogány a bohatým wellnes (www.aquapark-uh.cz)

Ve dvou blízkých amfiteátrech budete mít možnost shlédnout jak naše tak i zahraniční populární hudební skupiny (www.amfikbukovina.cz nebo www.zamek-buchlovice.cz)

Toto je jen malá část nabídky, kterou náš kraj nabízí, jistě stojí za to, věnovat mu svůj čas.

Region Slovácko www.slovacko.cz

Staré Město www.staremesto.uh.cz

Uherské Hradiště www.mesto-uh.cz

Moravské vinařské stezky www.stezky.cz

Balonové létání www.balon.eu Vyhlídkové lety www.lkku.cz

copyright 2005-2013 penzion ego, veškerá práva vyhrazena, design PC STUDIO.